;
0

Regulamin Tabakonline.com

Sprzedaż

1.Przedmiotem transakcji jest sprzedaż artykułów tytoniowych ( cygara, cygaretki, tytonie, tabaki) i akcesoriów do palenia (humidory, zapalniczki, gilzy, zwijarki, bibułki, itp.) na stronie : www.tabakonline.com .

2.Klientem może być tylko i wyłącznie osoba pełnoletnia.

3.Wszystkie ceny są cenami brutto tj. zawierają podatek VAT. Cena obowiązująca w momencie złożenia zamówienia jest wiążąca dla stron transakcji.

4.Szczególne warunki sprzedaży zdalnej wyrobów tytoniowych znajdują się na w zakładce PRAWO (Ustawa Tytoniowa).

5.Informacje i zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych bez zgody firmy Akan będącej jedynym właścicielem powyższych materiałów . Opisy i zdjęcia tu prezentowane użyte są w celach informacyjnych. Zdjęcia mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od rzeczywistych produktów ze względu na różne właściwości i konfigurację sprzętu komputerowego klientów. Nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.


Zamówienia

1.Zamówienia na artykuły oferowane w serwisie internetowym przyjmowane są tylko i wyłącznie za pomocą formularza zakupów na stronie www.tabakonline.com.

2.Po poprawnym wypełnieniu formularza zamówienia i ostatecznym potwierdzeniu chęci zakupu, poprzez przyciśnięcie przycisku „zamawiam”, zamówienie uważa się za wiążące. Ten moment jest również potwierdzeniem znajomości i akceptacją niniejszego regulaminu przez nabywcę.

3.Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane zaś w uzasadnionych przypadkach (wyczerpane stany magazynowe) rezerwujemy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (zwrot wpłaconych pieniędzy), ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.

4.Pozycje znajdujące się w naszym serwisie: www.tabakonline.com są zaproszeniem do złożenia zamówienia i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

5.Za moment zawarcia umowy kupna sprzedaży należy uznać chwilę dostarczenia towaru do odbiorcy i potwierdzenie tego faktu jego podpisem na dokumencie dostawy.

6.Zamówienie przesłane do nas od nowego klienta który wybrał formę zapłaty „pobranie” jest potwierdzane telefonicznie przez naszego handlowca w tym celu bardzo proszę o podanie nr. telefonu w celu potwierdzenia zamówienia i sprawdzenia poprawności danych adresowych.

7.Zamówienia od klientów, którzy dokonywali już zakupów, a wybrali formę zapłaty „pobranie” będą  realizowane niezwłocznie bez potwierdzania.


Czas realizacji zamówienia

1.Na łączny czas oczekiwania na dostawę składa się czas realizacji zamówienia przez firmę Akan - właściciela www.tabakonline.com oraz czas transportu, w zależności od wybranej formy dostawy i płatności (polecony priorytet, przesyłka kurierska – przedpłata, pobranie) standardowo wynosi od 2 do 4 dni roboczych.

2.Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, a także w soboty, w niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.

3.W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w standardowym czasie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. W chwili, kiedy tabakonline.com nie jest w stanie zrealizować całego zamówienia firma zobowiązuje się poinformować o tym fakcie nabywcę i zaoferować inne rozwiązanie (zamiana produktu, zwrot wpłaty, pomniejszenie wartości pobrania).


Formy płatności

1.Wpłata całości na konto – klient przedpłaca wartość zamówionych towarów plus koszty dostawy

2.Pobranie – klient uiszcza należność dostarczycielowi przesyłki gotówką w chwili odbioru zamówienia (wartość zamówionych towarów plus koszty dostawy).

3.Zamówienie z formą zapłaty „za pobraniem przy odbiorze” musi zostać potwierdzone przez nasz personel w celu zweryfikowania poprawności danych. Bardzo proszę o podanie nr. telefonu.


Formy wysyłki

Równolegle z przesyłką dostarczany zostanie dokument zakupu – paragon lub na życzenie faktura VAT. Zakupione w tabakonline.com produkty przesyłamy za pośrednictwem:

GLS (przesyłka kurierska 1-2 dni robocze) koszt:
        przedpłata             - 15,00zł
        pobranie                - 18,00 zł


Poczta Polska (priorytet 2-3 dni robocze) koszt:
        przedpłata             - 11,00zł
        pobranie                - 19,00zł

Numer konta:  07 1020 4900 0000 8102 3038 8865

Odbiór Osobisty (proszę wcześniej ustalić wybrany punkt odbioru i termin):
        przedpłata              - 0,00zł
        pobranie                 - 0,00zł

 

Tabakonline.com pokrywa koszt dostawy przesyłki jeśli wartość zamówionego towaru przekracza 300,00 zł i wybrali Państwo formę płatności 'przedpłatę'.

Podane powyżej ceny wysyłki dotyczą wyłącznie przesyłek na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Realizujemy wysyłkę tylko na terenie Polski.


Zwroty i reklamacje

1.Nabywca ma prawo dokonania zwrotu zakupionych produktów bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość w terminie do 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku, gdy produkt nie jest uszkodzony, zniszczony i nie nosi śladów jakichkolwiek oznak używania lub w przypadku tabaki, tytoniu, cygar produkty te są nadal zapakowane w nienaruszone „fabryczne” opakowania.

2.Zwracany produkt należy przesłać na adres firmy Akan na koszt nabywcy, wraz z danymi nabywcy , numerem zamówienia i dowodem zakupu (paragon/faktura). Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jakie ma zostać zwrócona zapłata. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.

3.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela/kuriera. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z doręczycielem/kurierem protokołu reklamacyjnego.

4.Nabywca ma prawo do reklamacji kupionego produktu na podstawie niezgodności towaru z umową (produkt posiada wady, został uszkodzony podczas przygotowania przesyłki lub transportu), lub na podstawie uszkodzeń wynikłych z normalnego użytkowania zakupionego towaru. W przypadku reklamowania wagi towaru np tabaki, tytoniu fajkowego lub tytoniu papierosowego uznane zostaną tylko te przypadki w opakowaniach oryginalnie (fabrycznie) zamkniętych.

5.Gdy reklamacja zostanie uznana serwis www.tabakonline.com zobowiązuje się, na podstawie gwarancji, nieodpłatnie naprawić produkt lub wymienić go na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócić pieniądze. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia produktu z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa klient.


Pozostałe warunki

1.Tabakonline.com zastrzega sobie prawo do: wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży, wprowadzania zmian w poszczególnych punktach Regulaminu. Osoby korzystające z www.tabakonline.com obowiązuje aktualny Regulamin.

2.By zapewnić najwyższą jakość wysyłanych cygar „ręcznie robionych” sprawdzamy zawartość fabrycznych opakowań. Jeśli macie Państwo życzenie by nie otwierać pudełek proszę umieścić taką informację w uwagach zamówienia.


Pliki cookies

1.Dla zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług naszym klientom i osobom przeglądającym stronę internetową korzystamy z plików ‘cookies’. Szanując prywatność klientów i osób przeglądających – pliki nie są wykorzystywane w żadnym innym celu niż administracja, dostarczanie treści zgodnej z zainteresowaniem użytkownika i optymalizacją witryny.

2.Użytkownik może w każdej chwili zmieniając ustawienia oprogramowania służącego do przeglądania stron internetowych, zablokować wykorzystywanie tego typu plików. Blokada może jednak znacznie wpłynąć na poprawne funkcjonowanie części funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej.
 


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.